Naše pomoc

ARGONELLA z.s. se rozhodla pomáhat i v této mimořádné situaci šitím a rozdáváním roušek kde je to potřeba zdarma. Již jsme vybavili rouškami zaměstnance NG EUROPE s.r.o., částečně ELIOD SERVIS s.r.o., 50 ks Harmonie v Mirošově a 180 ks do FN Plzeň…..a šijeme dále.

Pečovatelský dům Rokycany

Zástupci spolku zamířili včera nejprve do penzionu v Hradební ulici. „Od našich děvčat, která šijí prakticky od vyhlášení nouzového, jsme dovezli stovku roušek. Dalších 180 kusů předáme za chvíli v nemocnici a v pondělí jsme tu opět,“ hlásil Petr Kaloč.

Povinnou výbavu na obličej obdržela v týdnu třeba část uživatelů mirošovské Harmonie. Představitelé Argonelly počítají, že během opatření vyprodukují přes 1600 roušek. Kromě toho dobrovolnice šijí dekorativní předměty a výtěžek z prodeje putuje za dětmi samoživitelů nebo zvířat v nouzi.

Rokycanská radnice

Dvě stovky roušek dnes předali na rokycanské radnici Nikola Sevcsiková, Petr Kaloč a František Machala ze spolku Argonella. Jedná se o neziskovou organizaci, která pomáhá dětem rodičů samoživitelů, zvířatům v nouzi a zaměřuje se i na soužití dětí a zvířat. Moc děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *