ZRUŠENO!!! KOLÁČOBRANÍ a DEN DĚTÍ 6.6.2020 (Žákava u Nezvěstic)

Na této akci jsme připravili zábavu a vyžití jak pro děti, tak i pro jejich rodiče. Program se ještě stále upravuje, dle možností účinkujících, ale již nyní máme potvrzeny skákací hrady, soutěže pro děti všech věkových kategorií, k dispozici bude po celý den ke svezení poník Karel, ukázka výcviku služebních psů, taneční vystoupení skvělého souboru DKT Rokycany, přítomnost klauna po celou dobu včetně malování na obličej, hudební vystoupení country kapely, občerstvení, cukrová vata, prodejní prezentace pekařského umění zaměřený na koláče a jiné vyžití.

Moderátor celé akce včetně hudebního vystoupení, která je mimochodem i pod záštitou starosty obce Žákava a ve spolupráci s tamním SDH Žákava a uměleckou agenturou NOVA ART, bude mediálně známá osobnost Vladimír Hron, dále dětské představení Michaely Dolinové a autogramiády (Michaela Dolinová, Vladimír Hron a Luděk Sobota).

Vzhledem k náročnosti akce, a to nejen finanční, Vám nabízíme ke zvážení možnost spolupráce, a to jak v oblasti přispěním finančního daru na náš transparentní účet vedený u RB číslo účtu: 2038771002/5500 nebo i například Vaší placené reklamy na této akci či přispěním věcných darů jako odměny pro děti při soutěžích.

Pevně věřím, že Vás spolupráce zaujala a nebude Vám lhostejné štěstí dětí i zvířat, které takto podporujeme.

Vladimír Hron
Michal Kašpar
Michaela Dolinová
Ahasvers
Luděk Sobota
Rataj Art
Skákací hrad
Klaun
Taneční skupina

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *